Pašarų paukščiai žiemą!

Stiprūs šalmai su sunkiais sniegais ir vėjais mums apsunkina žiemojančių paukščių gyvenimą. Prieš nepasiekus pašarų, o žiemos diena yra trumpa - energijos taupymui nėra pakankamai laiko. Todėl kartais užšaldomi ir mirę paukščiai. Sparnai po sustojimą žvelgia į akis ir tampa tokie drąsūs, kad iš rankų ima trupinius ar sėklas.

Pašarų paukščiai žiemą!
Pašarų paukščiai žiemą!

Pasak mokslininkų sunkiomis žiemomis, miršta iki 90% zylių. Kad padėtumėte jiems išgyventi šį laiką, galite organizuoti maitinimą pakabinus nedidelį tiektuvą iš plastiko butelio už lango. Tačiau reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad jei jūs paėmėte paukščių pašarą, tai jūs turite tai reguliariai elgtis, kitaip jūs galite sugadinti žmones, kurie pripratę paukščiams tręšti.

Žiemą daugiau nei dešimt paukščių rūšių lanko mūsų pašarą. Dideliame mieste bus didelės zylės, namas ir laukiniai žvirbliai, mėlynas balandis. Parke, sode ar kaime, ypač miške, rūšių sudėtis bus įvairesnis. Big tits čia galite prisijungti prie kitų savo mažą rūšių: mėlyna tit Pukhlyak tit grenadorka ir nuthatches, didelių ir nedidelių margas genys, baltnugaris genys, ir į pietus-vakarus nuo šalies, kaip vidutinis ir Sirijos genys, Šarka.

Į laivą esančioje dagoje galite susitikti dančias
Į laivą esančioje dagoje galite susitikti dančias

Jei uogos ar smulkūs vaisiai yra pakabinami šėrimo lovyje ar šalia jo (ypač žiemos pabaigoje), tai bus pritraukti lazdynų, vaško ir žirnių koldūnų. Kartais, ąžuolo giraitės krašte, žvalus žiuri aplankys tiektuvą.

Kai kuriuose miestuose, miesteliuose ir kaimuose ėdžiose su balandžiais ir žvirblių gali skristi gana retas centrinėje Rusijoje balandžių - pritvirtinti Dove, kuri dabar mūsų žiema yra gana šiurkštus. Riebalų kanapių sėklos ir kitos piktžolės ėdžiose pritraukti grūdus lesantiems paukščiai chechotok, amadinai, goldfinches, linnets, Jurkov (bet dabar kanapių kolekcija draudžiama teisės aktuose - jau bylą, kai paukštis meilužis buvo kalėjime, zagotavlivaya kanapių sėklų).

Sėklos paukščių tiektuve bus pritraukti sūrus paukščius
Sėklos paukščių tiektuve bus pritraukti sūrus paukščius

Mišrių ir kitų paukščių maitinimas miestuose išlaiko tam tikrą jų skaičių gamtoje ir leidžia jiems stebėti pašarus. Kai kurie pavasarį krūtys išlieka šalia maitinimo vietų, skirtų lizdai.

Svarbiausia žiemos kūdikį į sodą, kaip didžioji zylė sunaikinti kenkėjų ne tik vasarą, bet ir žiemą, rinkti paslėptas žievės raukšlės ir kitų prieglaudų žiemojančių vabzdžių ir jų lervų. Jei lovio vienodą grūdų pašarų, papai visi eiti vistiek ieškoti daugiau gyvūnų maisto.

Drožtuvams reikia ne tik grūdų pašaro
Drožtuvams reikia ne tik grūdų pašaro

Ypač būtina žiemojančių vabzdžių paukščių šerti nepalankių oro sąlygų metu, ledo metu, po sniego kritulių ir sunkių šalčių. Tokiomis dienomis negali nutraukti maitinimosi.

Kalbant apie pašarų rinkinį, žiurkėms ir kitiems vabzdžiams paukščiams, nesūdyto kiauliniai taukai ne kepta saulėgrąžų sėklos (jos yra labai kalorinės) arba moliūgai, mažesniu mastu - sėklos arbūzas, melionai ir baltos duonos trupiniai. Tradicinis pilkas duonos prapui ar atliekoms jie nevalgo. Šis pašaras pritrauks tik visur esančius mėlynai pilkus balandžius ir žvirblius.

Kiekviena paukštis turi savo mitybos įpročius
Kiekviena paukštis turi savo mitybos įpročius

Paruoškite arbūzų, meliono ar moliūgų sėklą, nepamirškite juos nuplauti vandeniu, o tada išdžiovinkite, kad nebūtų miltligės. Galite užpilti avižinių dribsnių "Hercules" karštą gyvūninės kilmės riebalų, šis pašaras taip pat maitina krūtinę.

Kai nesėkmės pašarų leidžiama trumpą laiką maitinti papai užsiliko nuo stalo (virti kaulai, sūrio plutele, mėsa). Išauginti sėklos piktžolių ir laukinių uogų yra įmanoma, bet tai bus tik nesvarbus priedas prie pagrindinio pašaro. Pritraukti waxwings, Juodagalvė sniegena ir šermukšnio yra daug teisingiau nutūpti savo svetainę tręšimo šermukšnių, Viburnum, gudobelės, šaltalankių, ieva, uogų irgu ir kitų medžių ir krūmų. 

Svarbiausia yra tai, kad pašarų lovoje turėtų būti maistas, o jo konstrukcija yra antrinė
Svarbiausia yra tai, kad pašarų lovoje turėtų būti maistas, o jo konstrukcija yra antrinė

Verta pridėti keletą žodžių apie tiekėjus. Svarbiausia maitinti yra tai, kad maitintuve visada yra maistas, o jo konstrukcija yra antraeilis dalykas. Tai yra geriau, kai maistas yra apsaugotas nuo lietaus ir sniego, o pašarai yra išdėstyti ir išdėstyti taip, kad paukščiai būtų patogu apsilankyti.

Šėrimo gali būti pagamintos iš labai skirtingų turimą medžiagą: stiklinius indus, plastikiniai buteliai, faneros, kartono, ir tt labai patogus projektavimo samopodsypayuschihsya ( "automatinio") lesalo lovių, kurioje pašaras patenka, nes ji yra valgymo iš rezervuaro (apversta žemyn kaklo butelį .. arba dėžutė su laisva fiksatoriumi).

Geriau, kad maistas būtų apsaugotas nuo lietaus ir sniego
Geriau, kad maistas būtų apsaugotas nuo lietaus ir sniego

Dėl pašarų srityse paukščiai yra taip pripratę prie žmonių, kurie ištiesta ranka su sėklomis gali skristi ne tik didžioji zylė, Juodoji zylė ir Šiaurinė pilkoji zylė, bet ir nepasitikintys titmice, nuthatches ir paprasti, ir net Juodagalvė sniegena. Maitintuvai, esantys viešosiose vietose, yra puiki priemonė apsaugoti paukščius. Ji FEEDER sode, parke ar visuomenės sode gali - kaip mažosios architektūros formos - papuošti plotą.

Rusijos paukščių apsaugos sąjunga: www.rbcu.ru
Olegas Borodinas, Uljanovskas

Jus taip pat gali sudominti straipsniai:

  • 8 idėjų paprastų paukščių tiektuvų
  • 20 puikių paukščių tiektuvų idėjų
  • Paprastas paukščių tiektuvas (video)
  • Pašarų paukščiai žiemą arba 6 kūrybiniai pašarai savo rankomis
  • Feederis tinginiui
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

45 + = 48

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: